Misyon Vizyon

Misyonumuz 
Misyon VizyonMisyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak prefabrik sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.
Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD), sürdürülebilir kalkınmayı şöyle tanımlıyor: "İş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan bütünsel bir yaklaşım". Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak. 

Vizyonumuz 
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Satanlar Prefabrik kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü prefabrik işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Satanlar Prefabrik istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Design & Hosting Atak Teknoloji

Yukarı